Twój koszyk jest pusty
Email:  
Hasło:   
Nie masz jeszcze konta w Naszym sklepie ?
Co to jest Gazela Biznesu ?

Sprawdź naszą rzetelność


Sprawdź status przesyłki

System filtracji molekularnej jest najlepszą i najbardziej skuteczną metodą zapewnienia sobie i swojej rodzinie czystej wody. Filtracja molekularna połączona z systemem filtrów osadowych i aktywnych daje wodę pozbawioną zanieczyszczeń takich jak: trujące i rakotwórcze związki chemiczne.

Molekularna filtracja jest naturalnym procesem, którego istotą jest oddzielenie wody od rozpuszczonych w niej substancji bez stosowania jakichkolwiek środków chemicznych. Proces ten jest uwarunkowany obecnością błony (półprzepuszczalnej membrany), przez którą mogą przeniknąć jedynie cząsteczki wody. Oczyszczanie molekularne (ang.: reverse osmosis - RO) jest to proces, w którym zanieczyszczona woda przenika przez półprzepuszczalną błonę (membranę). Pod wpływem ciśnienia woda, przechodząc przez membranę z roztworu o większym stężeniu do roztworu o mniejszym stężeniu, zostaje trwale oddzielona od zanieczyszczeń, które są odprowadzane do ścieków.

Membrana zatrzymuje zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne oraz rozpuszczone w wodzie ciała stałe, metale ciężkie, pierwiastki radioaktywne, przepuszczając tylko cząsteczki czystej wody. Uzyskuje się to dzięki temu, że membrana posiada porowatość zbliżoną do cząsteczki wody tj. 0,0001 mikrona (mikron = 0,001 mm), czyli tak małą, że aż trudno ją sobie wyobrazić.Uzyskiwana na niej zdolność do odrzucenia znacznie powyżej 90% substancji rozpuszczonych powoduje praktycznie idealną czystość przepuszczonej wody i stawia ją zdecydowanie na czele wszystkich innych metod oczyszczania wody. W rezultacie otrzymujemy czystą, zdrową i smaczną wodę.

Tak oczyszczona woda:- nadaje się do picia bez przegotowania- jest doskonała do sporządzania odżywek dla dzieci- uwydatnia aromat kawy i herbaty- doskonale nadaje się do rozcieńczania soków i napojów oraz kostek lodu do drinków- jest odpowiednia do mycia owoców, warzyw i mięsa- potrawy na niej gotowane są zdrowsze i mają naturalny smak- zalecana jest do picia przy skłonnościach do tworzenia się kamieni w nerkach i woreczku żółciowym- doskonale nadaje się do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt, mycia twarzy i zębów- można nią płukać delikatne powierzchnie (np. szkła kontaktowe),- nie pozostawia osadu kamiennego w czajnikach, żelazkach, ekspresach itp..- eliminuje czynniki wywołujące uczulenia (np. chlor),- używana do zmywania naczyń nie pozostawia osadu, dzięki czemu szkło i naczynia są błyszczące- może być również używana do akwariów, podlewania roślin i jako źródło czystej wody dla zwierząt domowych

System molekularnej filtracji jest wygodniejszą i bardziej oszczędną alternatywą zakupów wód butelkowanych. Jest godny polecenia:- w mieszkaniach, domkach jednorodzinnych- biurach i zakładach pracy- znakomity do hoteli, gastronomii itp.,- niezbędny w żłobkach, przedszkolach i innych placówkach opiekuńczych- szpitalach i aptekach

Twardość wody - to szereg właściwości fizyko chemicznych wody wpływających na jej napięcie powierzchniowe, zdolność pienienia się oraz zdolność do zmywania brudu. Generalnie czym twardsza woda tym mniej nadaje się do zmywania brudu, prania i mycia naczyń. Jeśli chcemy obniżyć twardość wody dobrym rozwiązaniem są zmiękczacze do wody. Nasze zmiękczacze wyposażone są w różne głowice w których zaimplementowane jest odpowiednie oprogramowanie. W zależności od parametrów technicznych nasze zmiękczacze przeznaczone są do różnego typu miejsc docelowych takich: jak zakłady przemysłowe, bary, dyskoteki, domki jednorodzinne itp.

Wstecz KontaktZaawansowane wyszukiwanie
Nasza firma jest oficjalnym przedstawicielem producenta marki :
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!© Filtry do wody - filtr.info. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.